Wynajem samochodów do ślubu

Szanowni Państwo zapraszamy do wypożyczania aut klasy premium typu SUV. Proponujemy wynajem nowoczesnych, pięknych i subtelnych aut marek BMW, AUDI i MERCEDES, które będą wspaniałym elementem waszego ślubu. Nasze samochody robią niesamowite wrażenie podczas tego ważnego dnia, jednocześnie są bardzo wygodne i przestronne.

Gwarantujemy:

  • Pachnące, nowoczesne i wygodne auto z profesjonalnym szoferem
  • Nastrojową muzykę, towarzyszącą w tym ważnym dniu.

Sugerujemy również profesjonalne przybranie auta kwiatami, balonami lub dedykowaną rejestracją zgodnie z Państwa życzeniem.


Nasze
Samochody
Perłowe Audi SQ7

Piękne, luksusowe, eleganckie – takie jest Audi SQ7. W tym wyjątkowym dniu, kiedy wszystko musi zachwycać i wyglądać idealnie, ten prestiżowy SUV stanie się Waszym wiernym towarzyszem podczas najważniejszej wspólnej podróży. Zdecydowanie jeden z najchętniej wynajmowanych modeli samochodów do ślubu, dostępnych w naszej ofercie, nie tylko ze względu na elegancki wygląd, ale również na niespotykany komfort i satysfakcję z jazdy. Perłowy kolor doskonale komponuje się z tradycyjnymi ślubnymi aranżacjami, a luksusowe wnętrze pozwala Młodej Parze jeszcze intensywniej poczuć wyjątkową atmosferę ślubnego dnia.

  • 4 miejsca
  • klimatyzacja

ZAINTERESOWANY OFERTĄ? NAPISZ DO NAS!